میراث من یک سامانه جذب سرمایه برای پژوهش های میراث فرهنگی، از طریق تأمین مالی جمعی است.

در حال حاضر، میراث من تنها پروژه‌هایی را که دارای مجوز پژوهشگاه میراث فرهنگی، ایکوم، ایکوموس و سازمان میراث فرهنگی است را در سایت نمایش می دهد.

میراث من به عنوان یک پلتفرم تامین مالی جمعی، می کوشد با تیم اجرایی خود قبل از نمایش پروژه در سایت و در طول انجام پروژه به صورت دقیق میراث بان را ارزیابی نماید. علاوه براین تمامی پروژه های میراث فرهنگی با مجوز و نظارت کامل پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ایران انجام می شود.

بله. در صورت موفقیت یک پروژه در تامین سرمایه مورد نیاز خود،۵ درصد مبالغ جمع‌آوری شده برای آن پروژه، به عنوان هزینه خدمات به میراث من پرداخت می‌شود.

خیر. میراث من تنها یک بستر ثبت پروژه و دریافت حمایت است و خود به هیچ پروژه‌ای به صورت مستقیم پرداختی نخواهد داشت.

مسئولیت اجرای پروژه‌ها ، بر عهده میراث بان پروژه است.تمامی پروژه های میراث من با نظارت و ارزیابی سازمان های دولتی مرتبط همراه هستند. اما میراث بان موظف  است در طول پروژه   و پس از پایان پروژه‌ها، به صورت دوره‌ای، گزارش‌هایی برای حامیان مشارکت‌کننده در آن پروژه ارسال نماید تا آنها همواره در جریان روند اجرای پروژه باشند و تاثیرگذاری خود را مشاهده کنند.

خیر، شما فقط امکان مشاهده مبلغ حمایتتان را دارید.

محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

بله . با پایان یافتن هر پروژه ، گزارش آن از طریق ایمیل اطلاع داده می شود

در صفحه میراث بان پروژه‌ها اطلاعات تماس آن‌ها قرار داده شده است. می‌توانید سوالات خود را مستقیما از میراث بان پروژه مورد نظر خود بپرسید.

خیر. میراث یار حقی در مالکیت مادی و معنوی پروژه ها ندارد.

مدت زمان انتشار جهت تامین مالی پروژه می تواند از  ۳۰ تا ۶۰ روز  توسط میراث بان تعریف شود.